Меню сайту
Обьявления
Головна » 2015 » Жовтень » 6 » Шалені ігри завершились!
Шалені ігри завершились!
Завершився турнір з міні-футболу серед дворових команд «Шалений м’яч» серед вихованців Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання 2002-2004 р.н. Турнір присвячувався Дню міста, організаторами турніру були педагоги Об’єднання та … «Спорт для всіх».
Протягом місяця 10 команд змагалися за вихід у фінал. 29 вересня на футбольному полі ДЮСШ № 2 відбулися фінальні ігри. Учасниками фіналу стали команди «Мрія», «Пошук», «Прометей», «Старт» (педагоги Коба Г.О., Гриціва Т.О., Григор’єв С.В., Довгий С.В., Тютюнник Л.М.).
У запеклій спортивній боротьбі виявилися переможці – команда «Мрія». Трішки поступилась фаворитам змагань і виборола друге місце команда «Прометей», на третьому – «Старт».
Під час ігор спекотно було не лише на полі, а й серед вболівальників, які активно підтримували своїх гравців.
Команди-переможці відзначені грамотами, медалями, усі учасники фінальних змагань отримали заохочувальні подарунки.

Переглядів: 357 | Додав: Angelic1989